Léto je léto

Ona i ta zima má něco do sebe. Má své kouzlo a zimní dovolená také není k zahození. Ale neodbočujme od tématu.

Léto končí, jako každý rok a zeměkoule se začíná od slunce odklánět. Už je podzimní počasí a blíží se první mrazíky. I ti nejotužilejší již ví, že koupání pro letošní rok končí a tak je třeba se postarat o bazén. Ano, i ten potřebuje na zimu své, což většina těch, co bazén nemají, neví. Můj známý jej vypustí, vyfoukne manžetu a bazén schová do místnosti. Jenže jej nemusí zajímat spotřeba vody. Ostatní to zcela jistě zajímá. A pokud mají bazény větší…

pes v bazénu

Takže je třeba provést všechno na zimu, tedy mechanicky zabezpečit různé trysky a další věci, aby jim mráz neublížil. Jenže je tu ještě voda. Co s ní? Nebojte se i to má své řešení a je geniálně jednoduché. Je to zazimovač do bazénu a vy si jej můžete objednat hned zde, přes tento krátký článeček. Ale k tomu později. Nyní se podívejme na to, co to vlastně ten zazimovač je.

dívka v bazénu

V podstatě se jedná o tekutinu. Není v ní žádná žíravina, jen klid, je v ní to, co udrží vodu přes zimu v klidu a normálu. Nedá se přesně popsat jeho složení, protože je každý jiný. Může v něm být například polymerní kvarterní amoniová sůl, třeba kolem dvaceti procent, ale ještě další chemické věcičky, které zabrání růstu různých řas a tak podobně. Složení jednotlivých zazimovačů pak bývá přesně popsáno ne jejich etiketě. Podrobné informace vám však může podat také prodejce a to se již dostáváme k tomu, kde podobný zazimovač sehnat. Tak ten se neshání, alespoň vy jako čtenáři nemusíte, ale prostě si jej zde objednáte. Jistě vám neunikl barevný text výše, tak neváhejte a klikněte na něj myší. To vás přenese přímo k prodejci a máte zde i telefon, kdyby vám bylo něco nejasného.

Nuže, neváhejte ani sekundu a ihned objednávejte, aby na vás zbylo. Zima se totiž blíží všem co mají bazén a ti váhat nebudou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup