Se stěhováním na Liberecko vám pomohou profesionálové

Liberec je krásné město, které je posazeno do atraktivní krajiny Jizerských hor a Ještědsko – kozákovského hřbetu. Máte tu mnoho možností vyžití, co se týče turistiky, cyklistiky a poznávání přírodních krás. Nemusíte ani nikam daleko cestovat na dovolenou, pokud vám vyhovují hory i pro letní rekreaci, mohlo by se vám to tu zamlouvat. A pokud plánujete v dohledné době stěhování právě na Liberecko, můžete se obrátit s důvěrou na stěhovací firmy, které se snaží svým zákazníkům nabídnout maximum.

pohled na Liberec z Ještědu

Na stěhovací firmu se můžete spolehnout

Rozeberou nábytek – a zas jej smontují dohromady. Toto je jedna z činností, pro které si dnes lidé cení služeb stěhovacích firem. Demontáž a montáž nábytku je totiž mnohdy nad naše síly, zvláště nemáme-li návod, vhodné nářadí, dostatek sil, někoho po ruce a také jistý díl šikovnosti, zručnosti a preciznosti.

krabice pro stěhování

Přenesou pračku – stěhovali jste někdy automatickou pračku po schodech do pátého patra bez výtahu? Je to docela zabíračka, protože ačkoli jsou pračky poměrně malé svými rozměry, svou hmotností převyšují mnoho jiných předmětů v domácnosti. Pračku, rozkládací pohovku, velkou chladničku, pultový mrazák, klavír, akvárium, vzrostlou palmu, starožitný psací stůl, starou hoblovku, dílenský tlakový kompresor, dlouhý metrážový koberec a mnoho dalších těžkých a objemných věcí vám stěhováci přenesou, aniž by remcali a vykrucovali se, že je zrovna tohle a tamto na ně moc těžké.

Stěhují za každého počasícena stěhování v Liberci se obvykle plánuje s předstihem několika týdnů, takže lze jen hrubě odhadnout, jaké asi bude za měsíc či za půl druhého měsíce počasí. Pokud se strefíte do slunečného dne, bezvětří a teploty kolem dvaceti stupňů Celsia, budete mít, jak se říká, „kliku“, ale může vás zastihnout prudký liják, silnější vítr, někdy i bouřka a v zimě husté sněžení, námraza, náledí atp. Stěhováci vám neodřeknou dohodnutou zakázku jen kvůli tomu, že jsou ofukováni větrem, že je zrovna tropické horko anebo lije, jako z konve.