Papírové tašky s potiskem mají mezi zákazníky úspěch

Pro dárkové předměty

Firmy, které prodávají nebo vyrábí a distribuují na trh různé dárkové předměty, a dokonce i jednotlivci, co své výrobky prodávají na tržnicích, mohou nabízet zákazníkům svoje produkty v papírových taškách s potiskem levně. Je to velmi laciný způsob reklamy a zároveň šikovné řešení, s nímž každého osobně potěší mnohem víc, než kdyby si dotyčný svůj nákup musel bezprostředně uklidit do svého vlastního zavazadla. Lidé ocení, když jim vše pěkně zabalíte, vložíte do tašky a s milým úsměvem jim nákup předáte osobně. Nezapomeňte, že všichni si v podvědomí, ve své duši, pamatujeme každý vzácný okamžik, kdy vám někdo cizí projeví neskrývaný vděk za nakoupené zboží.

papírová taška

Pro prodejny zdravé výživy

Pro obchody se zdravou výživou včetně internetového prodeje jsou papírové tašky s vhodným potiskem jako dělané, protože se spolu snoubí zdravý životní styl s osobním přístupem k životnímu prostředí. Tašky z papírového kartonu se totiž mohou vyrábět z recyklovaného odpadu anebo z odpadní dřevité hmoty, což je potěšením pro naše lesy i celou planetu. Navíc produkty zdravé výživy, jako jsou ořechy, luštěniny, obilné kaše či sušené ovoce, donesené domů v papírové tašce, evokují myšlenky, že každý z nás je součástí přírody mnohem víc, než když máte nákup vložený v igelitovém pytli.

barevná papírová taška

Pro květinářství

Zahradnictví a prodej živých a řezaných květin rovněž uplatní papírové tašky s reklamním sdělením. Je to výhodné i v tom, že taška z papíru obvykle drží při položení na zem pomyslný tvar kvádru, a ten rostlinám neublíží, na rozdíl od igelitek, které při přenášení mohou rostliny pomačkat a polámat. Květinářství mohou na potisk tašek zvolit i velké množství témat, jako jsou popisy některých rostlin, jejich pěstování a rozmnožování, čímž mohou zákazníky obohatit o některé jim dosud neznámé poznatky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup