Co to znamená?

Velmi dobře postavený dům je takový, který je velmi dobře zaizolovaný. Dnešní ceny energií si to přímo žádají. Kvalitní izolace nahradí z velké části vytápění domu. A nemusíme mít na sobě několik svetrů během zimního období, jak je nám občanům doporučováno. A nejen izolace také i kvalitní komíny. Proč? No, abychom měli možnost využít několik možných typů topení. Nejen na plyn, ale i lokální topidla na dřevo. To je dnes asi velká pomoc.

kde sehnat hypotéku

Takže rozhodnutí již padlo. Koupíte pozemek s dosahem inženýrských sítí a na něm si necháte postavit vlastní rodinný dům. Opustíte svůj byt a nebudete již zatížení neustále se zvyšujícími platbami za pohodlné bydlení ve městě. To znamená nejen platit neustále se zvyšující nájmy, ale také i platby za služby. A to jsou nemalé peníze. Chcete pozemek a dům ihned, tedy co nejrychleji. Sami víte, že šetřit a čekat až našetříte potřebnou finanční částku je bohužel díky neustále se zvyšující inflaci neekonomické. Takže navštívíte svou banku a požádáte o finanční půjčku na koupi pozemku s dosahem inženýrských sítí a na něm si necháte postavit vlastní rodinný dům. Bohužel, ve své bance jste již žádat o půjčku na koupi pozemku a stavbu domu byli žádat. Ale bankovní úředníci z vaší banky vám hypotéku neschválili. Tady se například nezdála výše vašeho rodinného výdělku, nebo zjistili, že máte v registru nějaký záznam. Nemusíte zoufat, můžete požádat o nebankovní hypotéku bez registru.

nesou peníze na dům

U této nebankovní společnosti můžete uspět. Ale máte jednu povinnost, budete muset dát do ručení nebankovní společnosti nějakou svou nemovitost. Pro nebankoví společnost je to zárukou, že budete svou hypotéku řádně splácet. Až samozřejmě vše splatíte, je nemovitost daná do ručení zbavena zástavy. Výhodou, a to velkou je, že máte možnost hypotéku splácet třicet let, Takže moc v tomto případě neváhejte, vyhovujících pozemků na vaši stavbu moc není.