Instalatér nonstop je důležitá služba

Také milujete oslavy narozenin s vašimi přáteli? Je to báječná příležitost být si více nablízku a konečně odložit mobilní telefon a zprávy přes e-mail, které nemohou nahradit osobní kontakt. Když se na oslavě sejde tucet kamarádů, a mají-li si co říci, žádný mobil ani tablet lidskou společnost nenahradí. V takové chvíli nevázne ani zábava a vy ji můžete provozovat až do pozdních večerních hodin.

instalatérské kleště sikovky

A když je zábava pořádně rozjetá a rozhodně se nenudíte, najednou se ucpe v domě toaleta, která je bohužel jen jedinou v celém objektu. Rázem se celé dění komplikuje. Ovšem máte-li již uložený kontakt na instalatéra nonstop, jinými slovy na odborníka, který udržuje pracovní pohotovost 24 hodin denně a 7 dní v týdnu, po celý rok, v zásadě se nic tragického nestane. Vy dobře víte, že během krátké doby dorazí, a že kvůli tomu nemusíte oslavu přerušovat, což by bylo nepříjemné pro většinu z vás. Zejména tehdy, máte-li připravené promítání fotek z dovolené a chystáte se společně naplánovat nějakou společnou akci, například letní pobyt v pronajaté horské chatě pro dvanáct osob.

instalatér na toaletách

Instalatéři řeší tři základní pracovní okruhy

Instalatéři se zabývají třemi základními segmenty své práce, kam patří voda, topení a plyn. V těchto třech okruzích také můžete instalatéry volat v havarijních situacích a povolat je k vám třeba i v noci, vyžaduje-li to naléhavost situace. Nejnebezpečnější bývají úniky plynu, tam nikdy neváhejte a volejte havarijní servis ihned. Dále sem patří nefunkční vytápění v topné sezóně, kdy jsou v ohrožení zdraví a životy osob nebo domácích zvířat. A pochopitelně zmiňované zanesené (neprůchodné) odpady a kanalizace, kde je také nutné řešit situaci co nejdříve.

V každém případě se po instalatérech poohlédněte ještě před tím, než se nějaká havárie přihodí, abyste na ně měli kontakt a nehledali je až ve chvíli, kdy dojde k problému. Tím se značně zdržíte a celou situaci jen zkomplikujete.