Konopí na neduhy

Konopná kosmetika je tady od toho, aby nám pomáhala. Já sama jsem opravdu nadšená, když můj přítel pochopil, že konopná kosmetika nepatří mezi škodlivé kosmetiky, ale že konopná kosmetika je spíše taková, která léčí. Byla jsem nadšená, když tohle přítele pochopil, protože on mi stále zakazoval kupovat konopnou kosmetiku anebo další podobné výrobky. Přítel měl ta to, že konopí je zakázané a že prý se nemůžu koupit ani konopný krém anebo konopný olej. A prý to všechno obsahuje složku THC, která škodí a která se nesmí vůbec používat. Řekla jsem si, že tohle tedy vůbec nesmím dopustit, aby si tohle přítel myslel, proto jsem řekla svému příteli, ať se podívá na webové stránky cannapurna.cz, kde se dozví opravdu mohlo informaci o tom, si to znamená konopná kosmetika anebo jak se konopná kosmetika užívá na CBDshop.

Konopí roste v přírodě.

A přítel se na to podíval. A ze začátku nechtěl věřit. Musela jsem ho chvíli přemlouvat. A řekla jsem mu, aby pro mě udělal to, aby se pořádně na konopnou kosmetiku podíval. Přítel to tedy udělal. A za půl hodiny za mnou přišel, že se spletl. Že prý by zkusil také na své suché nehty něco konopného. Řekla jsem mu, že mu klidně může pomoci nějaký konopný olej anebo konopná mast, se kterou bude jistě spokojený.

Konopí může pomoct.

Přítel si tedy objednal z webové stránky konopnou mast a musím uznat, že přítel byl opravdu spokojený, protože ihned po třetím použití konopné masti mu zmizela nepříjemná vyrážka na rukou a už se konečně nemusel to být škrábat. Prý mu to pomohlo lépe než nějaké masti od dermatoložky. Takže jsem spokojená, že přítel to konečně pochopil a chápe, proč mám ráda konopnou kosmetiku. A pokud stále nevěříte, tak stačí, když si najdete ve svém okolí třeba nějakého léčitele, který se v konopné kosmetice vyzná a jistě vám poskytne také nějaké vzorky kosmetiky, abyste zjistili, co vám bude nejvíce vyhovovat.