Stahuj videa/obrázky z facebooku

Jistě všichni znáte velmi populární sociální sít, zvanou Facebook. Ruku na srdce, kdo na této internetové stránce nikdy nechatoval, nepřidával nějaké fotografie, nějaká videa, nebo nehrál hry. Každý z nás byl nějakým způsobem touto sociální sítí ovlivněn, ať už pozitivně, nebo negativně. Znáte ten pocit, kdy vaše děti přijdou ze školky, vezmou si do ruky telefon a celé dny prosedí jen u toho Facebooku a vy se rozčilujete, že nevyrazily někam ven za kamarády, nebo si ani nenapsaly úkoly? Ovšem i já vím že bych momentálně už bez Facebooku být nemohla. A to jsem taky už jiná generace. Je to dobrý komunikační systém, když se člověk nemůže někomu dovolat, napíše mu na Facebooku a může si zadarmo psát s kýmkoli tam.

Facebook

Špatné ale je, kolik lidí může našem dětem posílat žádost o přátelství, můžou to být lidé, kteří naším dětem mohou nějak ublížit a my ani třeba netušíme, koho si ty naše děti přidávají a že je to někdo, kdo si třeba s našimi dětmi může dohodnout nějakou schůzku a nějakým způsobem mu ublížit. Musí být v tomto samozřejmě nějaké zdravé hranice. Povolit dětem Facebook, protože podle mě to není vůbec špatná sociální sít, ale až ve chvíli, kdy mají alespoň trochu rozumu a víme, že si tam nebudou psát ani si přidávat do přátel nikoho, koho neznají. A protože se o toto téma zajímá spoustu lidí, mám pro vás novinku! Už víme že si můžeme na obchodu play stáhnout messenger, který je pouze pro chatování, na samotném Facebooku můžeš sledovat například videa a fotografie svých přátel a sám tam jakákoli videa a obrázky přidávat. Nyní jsem ale narazila na skvělou a úplně novou aplikaci!

notebook

Jmenuje se Facebook video downoalder mp3 a slouží ke stahování videí od kohokoli. Cokoli někdo z vašich přátel, nebo kdokoli jiný vloží na svůj timeline, neboli na svoji zeď, můžete si to pomocí této aplikace stáhnout do svého telefonu, nebo počítače. Stačí si jen nainstalovat aplikaci Facebook video downoalder z Googlu Play, přihlásit se, přidat si své přátele a pak když se vám jakékoli video bude líbit, můžete si cokoli stáhnout do svého mobilního telefonu, nebo počítače. Vždycky jsem si chtěla něco stáhnout, ale nešlo mi to, tak jsem ráda, že když budu chtít třeba něco péct ať už nyní třeba cukroví na Vánoce, nebo cokoli jiného a zalíbí se mi na Facebooku nějaké video s receptem, přes tuto aplikaci si ho budu moci kdykoli stáhnout!
Neváhejte, vyzkoušejte!