Krásnější pleť díky produktům z domácí kuchyně

Vaše pleť by si zasloužila lepší péči a doslova volá po potřebné vláze a hydrataci? Nemáte ovšem čas nebo peníze na to, abyste pravidelně navštěvovali specializovaný kosmetický salón? Nevadí, speciální péči o vaši pleť hravě zvládnete i z pohodlí vašeho domova za pomocí různých surovin, které doma určitě najdete. Osvojte si užitečné triky a dopřejte vaší pleti potřebnou hydrataci a vzpruhu. Staňte se trochu jinými kuchařkami a vytvořte si domácí směsi, které můžete použít jako účinné pleťové masky.

maska

Na různé problémy s pletí,ať už jde například o akné, začervenání, vrásky nebo suchou pleť, si můžete během pár chvilek doma vytvořit speciální pleťové masky, které vám pomohou vyřešit různé problémy s pletí.

Po jakých surovinách při domácí péči o pleť sáhnout:

·         Bílý jogurt (pleťová maska z bílého jogurtu poskytne pleti potřebnou výživu)
·         Okurka (pro osvěžení pleti)
·         Avokádo (pleťová maska z avokáda působí jako balzám pro citlivou pleť, snižuje napětí a začervenání)
·         Ovesná mouka (působí jako čistící pleťová maska, vyčistí póry do hloubky)
·         Tvaroh (pleťová maska z tvarohu a medu působí jako vzpruha pro normální a smíšenou pleť)
·         Bílky (pleťová maska z bílků rozjasní vaši pleť)

okurka

Až si osvojíte triky domácí péče o pleť, už nebudete muset litovat toho, že nemáte čas nebo peníze na návštěvy kosmetických salónů. Domácí suroviny v podobě různých potravin vám dokáží také skvěle posloužit a dát vaši pleť opět do kupy.
Buďte krásnější díky potravinám, které se běžně nacházejí ve vaší kuchyni. Staňte se mistryněmi v přípravě domácích pleťových masek, které vás zkrášlí a vaší pleti prospějí.

jogurt

Dopřejte si chvilku sama pro sebe, připravte si masku přesně na míru pro vaši pleť a jen tak relaxujte. Po takové kúře budete odpočinutější, a ještě navíc také krásnější.