Kdy žádat o hypotéku mimo banku?

Ne vždy je banka ochotná poskytnout vám úvěr v dostatečné výše, či třeba hypotéku. Jenomže pokud se tak stane, většina lidí svěsí hlavu, a považují své sny za předem ztracené, což je celkem škoda. Proč ale nevyužít i jiných možností, které se nabízejí? Jednou z nich jsou úvěry u nebankovních společností.

páka o peníze

Jsou nebankovní společnosti věrohodné?

Jelikož jsou nebankovní společnosti plně legální, jsou samozřejmě i věrohodné. Ke svému podnikání totiž musejí mít povolení, a pokud by se jednalo o nějakou lichvu, nezískali by jej.

Jaké jsou podmínky?

Podmínky splácení u nebankovní společnosti se obvykle v mnohém podobají těm, které nabízejí banky. Nízká úroková sazba, doba splácení až na 30 let, předem sjednané poplatky.

Proč je úvěr u nebankovní společnosti výhodnější?

Těch důvodů je hned několik. Jako první je třeba vzít v potaz, že nebankovní společnosti nejsou vázány tak přísnými předpisy, jako ty bankovní, a tak je zde snazší získat úvěr, třeba i v případě nižších příjmů (stačí-li na to, abyste bezpečně zvládali splácet), nebo nějakého toho záznamu v registru. Dále je tu fakt, že nebankovní hypotéku lze využít na cokoliv, jelikož hypotéka v tomto smyslu znamená, že ručíte svojí nemovitostí, a můžete tak získat úvěr až do výše 70% odhadní ceny. Odhadce platit nemusíte, o to se postará nebankovní společnost. Dále pak rychlost, jakou vám poskytnou i vysoký úvěr u nebankovní společnosti je mnohem vyšší, než v bance, a není to podmíněno náročným papírováním, jelikož nebankovní společnost vše zařídí za vás.

kreditky v kapse

Jaké jsou druhy nebankovních hypoték https://www.americkahypoteka.cz/nebankovni-hypoteka/?

Ty se dělí především na spotřebitelský úvěr, a podnikatelský. Většinou se jedná o americkou hypotéku, kterou lze splatit třeba exekuci, použít ji k refinancování, nebo si za ni pořídit absolutně cokoliv. V případě podnikatelské hypotéky pak hraje roli i fakt, že existují takové, které tolerují veškeré záznamy v registru, či nežádají dokládat příjmy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup