Fanklub

Herečky, herci, zpěvačky, zpěváci, hudební skupiny, ale také sportovci nebo sportovní kluby mají samozřejmě své oficiální webové stránky, jejichž prostřednictvím informují o plánovaných událostech a komunikují také se svými fanoušky.

V současné době je nepředstavitelné, že by významná osobnost (včetně významných politiků), neměla také své profily na sociálních sítích. Samozřejmě tyto profily si nespravují osobně, ale mají k tomu své vlastní správce.
grafický tablet

Kromě oficiálních stránek a profilů jsou to samozřejmě také stránky a profily fanouškovské. Fankluby by měly být právně ošetřené, aby jejich činnost byla legitimní. Obvyklou právní formou je obvykle zapsaný spolek.

Pokud se podíváme na oficiální a neoficiální weby, zjistíte rozdíl na první pohled. Ty neoficiální rozhodně poskytnou větší množství informací a zajímavostí. Co se týče návštěvnosti, určitě jsou na tom podstatně lépe.

Je velmi znát, že je spravují lidé, pro které to představuje srdcovou záležitost, které velmi ochotně věnují dobrovolně svůj čas i dovednosti.

Internet rozhodně představuje skvělý komunikační kanál pro všechny nadšence. Být fanoušek nějaké celebrity nebo sportovního klubu, představuje tak trochu bláznovství a člověk rozhodně nechce být považovaný za blázna. Vždy je velmi dobré, když se člověk může družit s lidmi, které spojuje společná vášeň.
studentka na aplle

Na stránkách se obvykle dozvíte o plánovaných akcích, můžete získat se slevou vstupenky na představení nebo zápasy, získáte příležitost se družit s lidmi podobného ražení, jako jste Vy sami. Na kvalitních stránkách najdete také celou řadu článků o činnosti. Obvykle mnohem kvalitnější než na oficiálním webu.

Máte svou oblíbenou osobnost, která nemá vlastní funcklub? Tak možná je nejvyšší čas, abyste ho založili právě Vy. Pro začátek můžete začít tím, že založíte na Facebooku výzvu.