K rychlému stěhování využijte pronájem skladového kontejneru

O existenci skladových lodních kontejnerů z ocelového plechu s uzavíratelnými vraty ví již mnozí z vás. S těmito předměty jste se zřejmě setkali na vlakových nádražích či překladištích anebo v námořních přístavech, odkud se kontejnery nakládají, a odkud také putuje všelijaké zboží do mnoha zemí světa.

Krátkodobý pronájem skladu z Prahy ovšem poskytuje některé výhody, s nimiž předčí úložné prostory stěhovacích firem. Jestliže se potřebujete narychlo přestěhovat a někam uložit své věci, pak je toto dobrá volba.

skladové kontejnery

Kontejner máte před vchodem – zkuste si představit situaci, že jste se právě nastěhovali do venkovského stavení, plného nábytku a dalšího vybavení, a chtěli byste se tím vším nejprve probrat a vytřídit to, co se vám líbí, od toho nepotřebného. Co nepotřebujete, odvezete do sběrného dvora, anebo to někomu darujete. A kontejner umístěný přímo před vchodem do domu – to je něco jako další volný pokoj. Je to mnohem lepší volba, než pronájem prostor od stěhováků, které se nachází tam u nich, a vy za nimi musíte kvůli každé maličkosti dojíždět dvacet, třicet nebo i padesát kilometrů.

přeprava kontejnerů

Klidně může pršet – jakmile kontejner za sebou uzavřete a uzamknete vchodová vrata, klidně může začít pršet, sněžit, padat kroupy, a i kdyby padaly ony známé „trakaře“, nice se vašim předmětům nestane. Kontejnery jsou velmi robustní a odolávají na moři přesile vichřic a mořských bouří, poradí si s přílivy slané vody i námrazy. Stěží byste našli spolehlivějšího přítele, který ve svých útrobách bude spolehlivě hlídat vše, co potřebujete.

Past na zloděje – a kdyby se přece jen někomu chtělo do kontejneru vloupat, stačí tu nainstalovat poplašné zařízení. A někdy ani to není nutné, protože zvuk plechu je při dobývání dovnitř tak hlasitý, že spolehlivě vzbudí nejen vás, ale i vaše sousedy. A pak stačí zavolat na linku 158 a vyčkat příjezdu policistů.