Váš dvojitý život vám nedá spát

Jste úplně běžný občan jako všichni ostatní v tomto státě. Ale čas od času se změníte. Čas od času vyhledáte únikovou místnost a tam žijete naprosto jiným životem. Takovým, jaký je vzrušující a napínavý, životem, který je tak nebezpečný a natolik balancuje na ostří nože, že byste ho nechtěl přijmout za svůj jediný život. Jde v něm http://tn.nova.cz/clanek/tragicky-pozar-rodinneho-domu-hasici-v-nem-nasli-mrtvou-zenu.htmltotiž o krk. Ale to vás na něm přitahuje, takže si nedokážete pomoci a musíte se do toho sklepení neustále vracet. A nejste tam zdaleka sám. Je vás mnoho, které to tam táhne.

fantazie

Je to návykové. A všichni k tomu máte co říct. A také si vzájemně musíte pomáhat, neboť je jasné, že sám o sobě nikdo nic neznamená. Chcete-li se posunout vpřed, musíte spojit své síly. Alespoň na pár desítek minut, a poté se zase můžete rozejít každý jinam. Ale už napořád vás bude něco spojovat. Budete si bližší než ostatní kvůli tomu dobrodružství, které jste společně zažili. A nejste sami, v jiných městech existují podobná sklepení. Tak jako vás neustále táhne zpět úniková hra Hradec Králové, tak jinde mají jiní hráči také své hry. Jste taková tajemná komunita, protože máte jeden společný cíl a jednu společnou cestu. A nejste v tom zdaleka sami.

svíčky

Začalo to kdysi v Japonsku a od té doby se to valí světem jako lavina. Jako lavina, která pohltí každého, kdo se jí postaví do cesty. Nikdo tomu nedokáže odolat, žít druhý život, který je napínavý, který vám neustále visí na vlásku. A i přesto se tam musíte neustále vracet. Je to závislost, které se už nikdy nezbavíte. Je to vášeň. Ochutnejte a pohltí vás. Stejně tak jako pohltila už mnohé před vámi. A únikových místností na světě rychle přibývá. Brzy pohltí celý svět.