Plastová poštovní obálka je diskrétní


Když vám přijde zboží v plastové poštovní obálce, tak si můžete být jisti tím, že ho mimo odesílatele v průběhu cesty nikdo jiný neviděl. Plastové poštovní obálky jsou chytře navrženy tak, aby zabránily cizím pohledům prohlédnutí jejich obsahu. A je to jednoduché. Díky tomu, že je jejich svrchní strana bílá a vnitřní strana černá, nikdo jednoduše nezjistí, co se uvnitř nachází. A to se člověku může hodit v rozmanitých životních situacích. Vždyť i tak banální věc jako je doručení nějakého časopisu vám může zadělat na problémy.

obchod

Třeba v případě, kdy si předplatíte nějaký erotický plátek anebo třeba erotický nástěnný kalendář. V takové situaci by byl jen málokdo rád, kdyby všichni, komu cestou projde rukama, věděli, o co jde. Stačí jeden upovídaný pošťák anebo soused a vy máte ostudu po celé vesnici. Ne, že by se jednalo o něco nezákonného anebo nemístného, ale znáte lidi, i z malých komárů hravě udělají velké velbloudy a vy se posléze nebudete stačit divit. Ovšem v případě, že váš odesílatel použije neprůhlednou plastovou obálku, tak není co řešit.

služby

Navíc je pevná a odolná

Nicméně plastové poštovní obálky mají ještě celou řadu dalších výhod navíc. Patří k nim třeba jejich pevnost a odolnost. I přesto, že jsou poměrně tenké a lehké, takže vaše přepravní náklady sníží na minimum, jsou velice pevné a odolné. A právě díky jejich pevnosti už takto zabalené zboží není potřeba vkládat do žádné krabice či do žádného dalšího obalu navíc. Nadto si můžete být jisti tím, že zboží zabalené v plastové obálce nijak neznehodnotí nepříznivé klimatické podmínky od zvýšené vlhkosti až po déšť či mokrý sníh. A pokud vám na poštu dorazí zboží zabalené v plastové obálce, která bude ještě navíc vybavena praktickým uchem na držení, tak se vám domů ponese velice pohodlně, i když se bude jednat o těžkou či objemnou zásilku – jednoduše ji přenesete v jedné ruce bez dalších komplikací.