Jak mít úspěšnější byznys? Učte se jazyky online!

V posledních týdnech přišel do firemního jazykového vzdělávání čerstvý vítr. Firmy se v posledních měsících naučily mnohem více spoléhat na online přenosy, hovory i schůzky a pracovat v online prostředí. I díky tomuto se mnohonásobně zvýšil zájem o online vzdělávání. Když to jde v práci, proč se tak nezačít rovnou učit jazyk?

Firemní růst zaručen

Znalost cizích jazyků je v dnešní době důležitá nejen ve velkých korporacích, ale už i v malých společnostech se stává samozřejmostí. Zaměstnanci navštěvující firemní jazykové kurzy jsou dobrou investicí s rychlou návratností.

112

V konkurenčním prostředí je potřeba mít zkušené a kvalifikované zaměstnance v oboru, ale to samo o sobě nemusí stačit. Je třeba, aby byli také jazykově vybavení. Angličtina je povinností, další jazyk pak výhodou – můžete úspěšněji expandovat na jiné zahraniční trhy.

Online výuka v praxi

Jak to tedy vypadá v praxi? Hned na začátku jazyková škola otestuje vaše zaměstnance a podle toho je rozdělí do skupin dle úrovně jazyka. Pak už budou ve skupinkách nebo individuálně pracovat na svých jazykových dovednostech s lektory.
Lektoři v online výuce nahrávají všechny potřebné materiály na jedno místo, máte tak vždy a vše u sebe. Během samotných lekcí studenti procvičují slovní zásobu, konverzaci, ale také čtení, psaní a poslechy. Zkrátka vše, co by dělali v klasických prezenčních jazykových kurzech, ale také mnoho navíc!

221

Online kurzy jako řešení nešvarů

Z naší zkušenosti se u firemního vzdělávání někdy stává, že zaměstnanci do dohodnutých jazykových kurzů zkrátka nepřijdou. Důvody mohou být různé. Služební cesty, nemoc, ztráta motivace. Následky jsou jasné. Při každém přerušení výuky hrozí ztráta úrovně jazyka. Jak z toho ven?
Odpověď se nabízí – je to výuka online. Můžete se učit kdekoliv a kdykoliv. Při služební cestě v zahraničí i při nemoci z pohodlí postele. Rapidně tak ubývá zameškaných hodin, a tak nehrozí mrhání času i peněz. Výuka online také nabízí mnoho interaktivních a hravých aktivit, takže studenty učení více baví. Nudným učebnicím odzvonilo!

331

Nové online příležitosti

Online prostor nám nabízí nepřeberné množství nejrůznějších možností a je jen na nás, jak toho využijeme. Při online výuce jazyků jsou lektoři vyškolení, aby používali nejrůznější platformy. V drtivé většině případů se nejedná pouze o ty speciálně určené pro výuku jazyků.
To, že vaši zaměstnanci pracují s těmito materiály ve výuce, jim může pomáhat i v práci. Jde o nejrůznější nástroje na přípravu prezentací, interaktivních videí, koláží a mnoho dalšího. Navíc při online komunikaci v cizím jazyce trénují na skutečné pracovní hovory a schůzky se zahraničními partnery!
Zaujala vás možnost vzdělávat zaměstnance ve své firmě online? Tak zavolejte nebo napište do Jazykové školy PELICAN, kde vám poskytnou kompletní servis. Jazykové firemní vzdělávání nastartuje vaši cestu za firemním růstem!