Vhodná dezinfekce

Pokud se rádi koupete, možná byste si měli vytvořit na zahradě svou vlastní vodní plochu. Ušetřili byste si nejen starosti, ale mohli byste se koupat kdykoliv.

Vhodná dezinfekce

Vlastní vodní plocha na zahradě je rozhodně výborným zdrojem zábavy, ale i úlevy. Hlavně v tropických dnech skočit šipku do vody je určitě velice příjemnou záležitostí. Ovšem kde brát a nekrást? Taková sranda obvykle stojí hodně financí a když ne financí, tak alespoň dřiny. A ne každý má čas, a navíc je manuálně zručný. Malé nadzemní bazény jsou ale docela levné, a navíc se skládají prakticky samy. Ano, šipku do nich asi skákat nebudete moci a jejich velikost také není obvykle kdovíjaká, ale to jsou snad jediné zápory. V případě, že hledáte něco, kde se budete moci kdykoliv ukrýt před vtíravým vedrem, toto je cenově zajímavé řešení.

Delfíni v bazénu

I přesto, že si pořídit menší bazének je rozhodně z finančního hlediska stále poměrně nenáročné, neznamená to, že se bude jednat o poslední výdaj. Ke koupací ploše budete muset přikoupit i různé doplňky a samozřejmě nesmíte zapomínat ani na takové nezbytnosti jako je chemická dezinfekce. Bez její aplikace do vody rozhodně nelezte!

Kačenka v bazénu

V tomto segmentu se ale můžete docela snadno ztratit, jelikož dezinfekcí je dnes na trhu habaděj. Chcete-li něco osvědčeného, co vás za žádných okolností nezklame a zároveň je to levném, pak si zvolte některý z chlorových přípravků. Nejsou sice kdovíjak voňavé a ve specifických případech mohou podráždit i pokožku, ale za tu cenu. V případě, že byste chtěli přeci jen něco méně dráždivého, nabízí se chemikálie na bázi aktivního kyslíku. Jsou sice dražší, ale za to nesmrdí ani nedráždí.

Kapitolou samou pro sebe je pak mořská sůl do bazénu, která je u majitelů koupacích ploch stále oblíbenější. Ne však z důvodu své vysoké účinnosti, ale protože může být i léčivá. Zatímco některé přípravky dráždí, sůl je v tomto ohledu úplně jiná. Ta dokonce může působit i hojivě. Lidé trpící například ekzémy na tento druh dezinfekce nedávají dopustit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup