Capri legíny

Legíny asi není třeba nijak zvlášť představovat, zná je každá žena a málokterá se do nich nezamilovala. Jsou extrémně pohodlné, lehké, prodyšné, příjemné a kopírují figuru, takže nikde nepřekáží zbytečné množství látky. Využít je můžete na běhání, dobře vám v nich bude doma, ať už budete uklízet nebo lenošit. Vzít si je můžete i do společnosti, když je vhodně zkombinujete například s delší tunikou a vyššími kozačkami. Budete jim vděčná i v létě, pokud nechcete být zrovna v sukni nebo v šatech.

korálové capri legíny

Co jsou capri legíny?

Capri legíny neboli „tříčtvrťáky“ jsou legíny s 3/4 délkou nohavic, tudíž vám budou končit přibližně v polovině lýtka. Lichotí postavě, skryje případný nedostatek a budete působit sportovně.

Využijete je především v teplejších měsících, kdy není potřeba mít dlouhé nohavice. Ať už si je vezmete na procházku v přírodě, na grilovací párty na zahradě, nebo si je oblečete do práce, kdy je stačí sladit s delším tílkem či tričkem a s páskovými botami na vyšším podpatku, určitě si budete pochvalovat jejich pohodlnost a neomezené využití.

černé 3/4 legíny

Kde takové capri legíny seženete? Kde máte na výběr hned ze tří barev a těmi jsou červená, coral (světlejší meruňková) a nejoblíbenější černá barva.

3/4 legíny disstyle.cz jsou ušity z kvalitního elastického materiálu, jehož složení je 82% polyester a 18% elastan, což zajišťuje, že legíny perfektně padnou jakékoli postavě. Legíny pozvednou a vymodelují krásný sexy zadeček a vyšší pás legín opticky pas zúží. Všechny legíny jsou vyrobeny na Slovensku a jsou k dostání ve velikostech XS až XL. Když se s velikostí netrefíte, nevadí. Na disstyle.cz je výměna zboží zdarma! A pokud by vám zboží přece jenom nevyhovovalo, můžete do čtrnácti dnů vrátit capri legíny bez udání důvodu. Nemusíte mít tedy obavu, že byste udělala chybu.

Už máte objednané své capri legíny?