Předokenní rolety – to pravé pro váš dům

Budete v blízké stavět rodinný dům a řešíte již v současné době projekt a co všechno zahrnout do stavby domu a jeho okolí? Dejte si do projektu také předokenní rolety, věřte, že je velice oceníte, a to nejen jako stínící doplněk.
Stínící technika u rodinných domů totiž plní také funkci ochrannou. Ochrání vaše okna před mechanickým poškozením a váš rodinný dům bude také lépe zabezpečen před případným vloupáním do objektu. Navíc jsou vhodné také pro dodatečnou montáž do již postaveného domu.
Mimo těchto výše uvedených skvělých výhod vám naše stínící technika zároveň také zkrášlí váš rodinný dům. Při vhodně zvoleném dekoru tak příjemně oživí fasádu domu a dodá mu šmrnc a eleganci.

ceník

Usínáte nejraději při absolutní tmě? Pak i pro vás je tento typ stínící techniky jako stvořený. Stačí jen před spaním zatáhnout rolety a rázem budete mít o dokonalé přítmí postaráno. Bude se vám tak lépe a snadněji usínat. Také ráno vás pak příliš brzy nebudou probouzet nevítané sluneční paprsky nebo případný hluk. Tato technika má totiž také kromě stínící funkce i funkci odhlučňovací. U vás doma vám tak zajistí nejen přítmí, ale také příjemné ticho a klid. V chladných dnech zase oceníte funkci tepelné izolace. Navíc jsou také ještě odolné proti větru, nemusíte se je tedy bát používat ani v případě nepříznivého počasí.

Tato dlouhá řada nesporných výhod mluví jednoznačně pro investici do tohoto způsobu zastínění. Praktické a užitečné vlastnosti ocení nejedna rodina a to, ať už milujete dokonalé přítmí při usínání nebo si chcete doma užít klid a soukromí.

roleta předokenní

Vybírat můžete z ceníku předokenních rolet různých provedení– od nejsvětlejších odstínů až po ty nejtmavší, s různými typy ovládání (ruční nebo na elektropohon).
S pořízením této stínící techniky od nás získáte dvou až pětiletou záruku, a navíc také možnost pozáručního servisu.