O kvalitě sexu rozhoduje kvalita obou partnerů


Také už nevěříte tomu, že Viagra cena bez receptu erectmax.cz vás nadobro zbaví problémů s erekcí? A už jste se dovtípili o tom, že existují bylinky, lidem známé již tisíce let, s nimiž se léčí právě tento problém? A je vám zároveň jasné, že bylinky udržují hormonální rovnováhu a přispívají k tvorbě testosteronu, k jejíž blokádě dochází zejména pod vlivem stresu? Pokud se stresovým vlivům cíleně vyhýbáte, a užíváte adaptogenní Kotvičník nebo Ženšen, máte nakročeno k velkému úspěchu nejen v sexuální oblasti.

srdce z rukou

Adaptogeny sice účinkují i jako prevence i lék při problémech s trávením, neurologickými obtížemi, krevním oběhem, imunitním systémem, a například Ženšenu se proto zcela jasně přezdívá „Všehoj“, ovšem sexualitu také ovlivňují i jiné vlivy, související se vztahem muže a ženy. V jistém slova smyslu to mají muži, žijící v single, jednodušší. Jestliže jim erekce funguje, zdravě se stravují, vyhýbají se stresu a ještě si to pojistí adaptogeny, mohou si masturbovat klidně desetkrát za den, když jim to vyhovuje a mají na to čas. Adaptogenní byliny fungují i jako přirozené afrodiziakum a deset výstřiků semene za jediný den nemusí být ničím výjimečným. Náročnější je to však v partnerském vztahu, tam rozhoduje vždy morální kredit obou osob, a ne vždy to klape, jak by mělo.

dívka a chlapec

Jestliže jste právě vy ten případ, kdy vaše partnerka namísto laskavého přístupu, dokonalé empatie a porozumění a láskyplného citu na vás chrlí hromady požadavků, využívá vás svou vypočítavostí a sobectvím, zamyslete se nad tím, máte-li to zapotřebí. Nebylo by příjemnější takový vztah ukončit a hledat dál, než se na scéně objeví ta, co si vaši přízeň zaslouží? Uvědomte si, že jestliže to skřípe ve vztahu, bude to skřípat i v posteli, a tam vám pak nepomohou ani adaptogeny, ani zdravá strava, protože ve hře je energie, a sobečtí a negativně zaměření lidé ji nevědomky nebo záměrně blokují, čímž se sex stává spíše nesnesitelnou rutinou.