Dopracujte se k rovným zubům

Za většinu škod, které máme v naší ústní dutině si můžeme my sami. Jak už bývá zvykem, někdy se nám vyčistit zuby před spaním nechce a možná ani dbát na to, aby byly ukázkové a bílé.
Za co však zpravidla nemůžeme, je křivé postavení našich zubů. Někdy je to způsobené úrazem v ústní dutině, jindy hraje zase hlavní roli dědičnost. Ať už je váš problém jakýkoliv a vy víte, že o chrup, který není krásně srovnaný nestojíte, neváhejte navštívit kliniku PetrOrtho , která se zaměřuje na dlouholetou praxi s bezchybnými výsledky.

volná židle u zubaře

Rovnátka? Dnes už lákavá záležitost!

V současné době vám na specializované klinice můžou nabídnout nejen přínosné konzultace a informace ohledně průběhu vaší léčby, ale i výběr z možností ohledně rovnátek. Ještě pořád se neupustilo od nejznámější varianty, jakou je fixní verze. Kovové provedení si však můžete ozvláštnit i barevným doplňkem díky gumičkám nebo zvolit estetickou verzi kovu.
O co je však největší zájem jsou neviditelná rovnátka. Jsou považována za novinku, kterou ještě před pár lety nebylo možné nabídnout pacientům, kteří stáli o to, aby byly jejich zuby perfektní.
Je dobré mít na mysli i to, že v mnoha ohledech záleží na vašich finančních možnostech, ochotě léčit se několik let a samozřejmě i na kladném přístupu ohledně vaší péče o váš chrup v době, když je budete mít.

úsměv

Ortodontická léčba se nesmí zanedbávat

Odborník, který vás bude mít na starosti v průběhu vaší ortodontické léčby, se vám bude snažit poskytnout prvotřídní péči. Záleží však i na vás, do jaké míry s ním budete spolupracovat. Je nevyhnutelné zaměřit se i na dodržování pravidla, jakým je návštěva dentální hygieny. Pokud budete dělat všechno dle pokynů vašeho specialisty, léčba bude úspěšná a pro obě strany přínosná.
V mnoha případech pomůže pouze speciální úprava chrupu, která vyžaduje to, abyste rovnátka nosili. Neváhejte se k nim odhodlat i vy, protože výsledek, kterého dosáhnete bude pro vás celoživotní změnou.