Nové výrobky v naší nabídce

S novým rokem si Vám dovolujeme představit kolekci našich nových výrobků, které jsme sestavili na základě přání a poznatků Vás odběratelů i konečných zákazníků. Věříme proto, že zařazením těchto výrobků budete příjemně překvapeni jak Vy, tak všichni zákazníci Vašich prodejen.Více..

Upozornění - povinnost prodejců dle vyhlášky

Dne 1.8.2012 vstoupila v platnost novelizující vyhláška č. 182/2012 Sb., jejíž nejviditelnější změnou je povinnost prodejců zřetelně označovat typ nabízeného pečivo v obchodech. Více..

PROPAGAČNÍ MATERIÁLY ZDARMA PRO VAŠI PRODEJNU

Vážení obchodníci,

připravili jsme pro Vás několik propagačních materiálů, které si můžete zdarma sami vytisknout. Vyvěšením těchto materiálů na viditelném místě v prodejně tak můžete snadno a účinně podpořit prodej výrobků ve své prodejně. více...

Přejeme mnoho obchodních úspěchů.

Budoucí zákazníci

V případě zájmu o naše produkty prosím neváhejte našeho obchodního zástupce na telefonních číslech: 775 229 104.

V případě jakéhokoliv dotazu nás rovněž můžete kontaktovat pomocí e-mailu na adrese spidysro@seznam.cz

Stálí odběratelé

Pro naše stálé obchodní partnery je zde k dispozici stránka se zabezpečeným obsahem. Ke zobrazení této stránky je nutné přihlášení daného obchodníka.

PŘIHLÁSIT SE ZDE

Obsah i materiály jsou zpřístupněn pouze našim stálým odběratelům. Kromě mimořádných nabídek pro Vaše prodejny zde naleznete také dokumenty, jako jsou např. aktuální nabídkové listy a deklarační listy, které si můžete stáhnout do Vašeho počítače a následně vytisknout.

Pro zobrazení obsahu těchto stránek je nutné, aby jste nám poskytli Vaši e-mailovou adresu (př. cukrarna@seznam.cz, jan.novak@seznam.cz ). Tuto adresu zařadíme do seznamu našich stálých obchodních partnerů, kterým budou stránky zpřístupněny. Pro bližší informace k přístupu na tyto stránky nás prosím neváhejte kontaktovat pomocí e-mailu na adrese: spidysro@seznam.cz .