Vážení zákazníci,

plánujete oslavu významné rodinné události či svatební hostinu? Hodláte potěšit své blízké originálním dárkem, nebo si jen tak zpříjemnit všední den?

Objednejte si z naší široké nabídky cukrářského a pekařského sortimentu.

Informace k objednávkám

Podle příležitosti si u nás můžete objednat z následujícího cukrářského a pekařského sortimentu: 

Zákusky – sladká tečka za slavnostním menu

Dorty – dominantní symbol každé oslavy

Jemné pečivo – koláčky, koblížky, buchty a další pekařské výrobky, které po celu dobu dekorují Vaši slavností tabuli

Lahůdky – obložené mísy, chlebíčky, aspiky a další...

Lhůty pro objednání

Pekařské výrobky a některé druhy cukrářských výrobků jsme schopni zhotovit do druhého dne od jejich objednání. U dortů, většího množství zákusků či pekařských výrobků zákazníkům doporučujeme časový předstih alespoň 3 pracovních dnů a to nejen z důvodů vytíženosti našich cukrářů, ale také nutnosti dodržení určitých technologických výrobních procesů. Pro zhotovení dortu s Vašim obrázkem či fotografií je nutné dodržet lhůtu 7 dní pro zpracování Vašeho obrázku. (Bližší info k objednávce dortů s Vašim obrázkem naleznete ZDE).

Proces objednávky     

Objednávka se skládá z několika málo kroků:

1) SEPSÁNÍ OBJEDNÁVKY

Objednávku lze učinit osobní návštěvou v cukrárně Duha, sídlící na náměstí Svobody 528, Třinec-Lyžbice. Na základě Vámi poskytnutých údajů, požadavků a termínů, zde s Vámi personál prodejny sepíše objednávku a zodpoví případné dotazy.

K dispozici je Vám také náš e-mail: info@spidy.cz, pomocí kterého nás můžete kdykoliv kontaktovat. Na základě uvedení požadovaných informací a jejich odeslání Vás budeme zpětně kontaktovat. Pomocí této individuální komunikace tak lze dojednat objednávku, odpovídající Vašim přáním a představám.

  • Charakter příležitosti, pro kterou je objednávka určena (př. svatba, narozeniny)
  • Sortiment, o který máte zájem (dorty, zákusky, jemné pečivo)
  • Předpokládaný počet porcí.
  • Datum a čas, kdy mají být výrobky připraveny. 
  • Vámi preferovaný způsob vyzvednutí objednávky ( osobní návštěvou v provozovně, dovozu na určené místo)

2) POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY – SLOŽENÍ ZÁLOHY

(minimálně 3 pracovní dny předem)

Objednávka je závazná až po složení peněžní  zálohy v cukrárně Duha. Výše zálohy odpovídá zhruba 50% z celkové ceny objednávky. Platba je možná pouze v hotovosti. Na základě zaplacení Vám  bude vydán doklad. Teprve poté přichází na řadu  výroba dezertů, pečiva (popř.  tisk obrázků).

3) PŘEVZETÍ HOTOVÝCH VÝROBKŮ - DOPLACENÍ

Objednané zboží si můžete v předem dohodnutém čase a termínu osobně vyzvednout v cukrárně Duha. Zde Vám bude na základě dokladu vrácena peněžitá záloha a vyúčtována celková částka za objednané zboží. Platba je možná pouze v hotovosti.

Na základě individuální domluvy a s ohledem na naše možnosti je možno dohodnout odvoz objednaného zboží na Vámi učené místo. Pro bližší informace nás prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat pomocí emailu na info@spidy.cz

                                                                                                                              

 

Kontaktujte nás