informace, možnosti

NOVINKA - DORT S VAŠÍ FOTOGRAFIÍ

CO JSOU „JEDLÉ“ FOTOGRAFIE?

Jsou fotografie, natištěné na jemný oplatkový papír pomocí potravinářských  barviv. Tyto fotografie jsou tištěny prostřednictvím speciálního tiskařského zařízení renomovaného anglického výrobce, a to za pomocí kvalitních potravinářských barviv. Vaše předloha se tiskne na oplatkový papír s neutrální příchutí, jehož základ tvoří bramborový škrob a rostlinný tuk. Veškerý tisk podléhá přísným kritériím a hygieně.

 

Vytištěná fotografie je na závěr zafixována speciálním gelem, který dodává obrázku fotografický lesk, zároveň zvýrazňuje barvy a zvyšuje kontrast obrázku. Fotografie se krájí a konzumuje spolu s dortem, přičemž obrázek neztrácí svůj tvar ani barevnou pestrost.

 

 

 

DORT S FOTOGRAFIÍ

U této nabídky máte možnost rozsáhlého výběru tvarů, velikostí a příchutí dortu. Prohlédněte si naši stálou nabídku a vyberte si dort podle svých představ. Poté si zvolte způsob umístění Vaší fotky na dort. K dispozici máte dvě varianty umístění:

VELKÉ FOTO

- fotografie přes celou plochu dortu, přizpůsobená tvaru dortu

- možné pouze u vybraných tvarů dortů: kulatý, srdce, obdélník

 

MENŠÍ FOTO S DOZDOBENÍM

- menší fotografie, obklopená standartním dozdobením dortu dle naší stálé nabídky dortů (př. modelovací hmota, marcipánové růžičky a dekorace, čokoládové půlměsíce)

- možné u všech dortů z naší nabídky