INFORMACE pro PRODEJNY

Vážení obchodní partneři,

využijte naši unikátní nabídkou, která jistě nadchne všechny náročné zákazníky Vašich prodejen. Jedná se možnost objednávek dortů s fotografií.

Svým zákazníkům nyní můžete nabídnout skvělou možnost, jak mohou překvapit své blízké, přátelé, kolegy v práci, a to opravdu originálním dárkem! Chutný dort s vlastní fotografií, s fotkou dětí, kamarádů, domácích mazlíčků, oblíbených míst či věcí jistě potěší nejednoho oslavence. Dorty s fotkou jsou také nádhernou památkou na různé slavnostní události, jako jsou svatby, výročí, promoce apod. Jako další možnost využití lze uvést např. vytištění loga pro zákazníkovu firemní prezentaci, či jakéhokoliv barevného nebo černobílého obrázku dle přání.

Mimo rozsáhlé příležitosti, ke kterým si Váš zákazník může dort objednat, platí i u této nabídky široký výběr tvarů, velikostí a příchutí dortů tak, jak jste zvyklí z našeho katalogu či webových stránek. Využijte proto naší nabídky a získejte spoustu spokojených zákazníků. Motivací pro Vás můžou být rovněž překvapivé ceny, které jsme pro Vás připravili.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pročtěte si prosím bližší informace k této nabídce, uvedené níže. V případě bližšího zájmu, či jakéhokoliv dotazu nás prosím neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu na adresu info@spidy.cz.  

Tato nabídka je určena pro stávající odběratele našich výrobků. V případě nových prodejen prosím kontaktujte našeho obchodního zástupce, který s Vámi probere možné podmínky naši vzájemné spolupráce.

Možnosti výběru dortu s fotografií

U této nabídky máte možnost rozsáhlého výběru tvarů, velikostí a příchutí dortu. Prohlédněte si naši stálou nabídku ZDE a vyberte si dort podle svých představ. Poté si zvolte způsob umístění Vaší fotky na dort. K dispozici máte dvě varianty umístění:

VELKÉ FOTO

- fotografie přes celou plochu dortu, přizpůsobená tvaru dortu

- možné pouze u vybraných tvarů dortů: kulatý, srdce, obdélník

 

MENŠÍ FOTO S DOZDOBENÍM

- menší fotografie, obklopená standartním dozdobením dortu dle naší stálé nabídky dortů (př. modelovací hmota, marcipánové růžičky a dekorace, čokoládové půlměsíce)

- možné u všech dortů z naší nabídky

Způsob objednávek a předání fotografií Vašich zákazníků

Z organizačních důvodů, jako je předání (přeposlání) fotek Vašich zákazníků bude zapotřebí počítač s připojením k internetu a funkční e-mailová adresa.

Věříme, že organizace objednávek a předávání fotek od Vašich zákazníků může přinést možné komplikace. Pro přehlednost tedy necháváme zajištění komunikace mezi Vašimi zákazníky a Vaši prodejnou na Vás. (Pro inspiraci můžete nahlédnout ZDE Cukrárna Duha: způsob řešení objednávek a předávání fotografií mezi prodejnou a zázakníkem.) Naše firma tedy bude komunikovat pouze s Vaší prodejnou.

Způsob objednávek

Pro objednávku je zapotřebí dvou kroků: objednání dortu a doručení fotografie.

1) Objednávka dortu (nejpozději týden předem)

Nejprve potřebujeme znát tyto informace:

  • Datum doručení objednávky do Vaší prodejny
  • Objednávkové číslo, název a příchuť dortu, na kterém bude fotka
  • Způsob umístění fotky na dort  (velké foto přes celou plochu, nebo malá fotka)
  • Speciální požadavky na zdobení (barevná kombinace, číslice, jméno apod.)

Tyto informace nám můžete sdělit:

2) Předání předlohy – fotografie Vašich zákazníků (nejpozději týden předem)

Pro zhotovení kompletní objednávky potřebujeme předlohu – tedy fotografii či obrázek, který má být umístěn na dortu.

Předlohu nám můžete předat následujícími způsoby:

  • Zaslat jako přílohu na e-mail info@spidy.cz- u fotografií v digitální podobě. Jde nejvýhodnější způsob (při obdržení od Vašeho zákazníka můžete jen přeposlat).  Fotku můžete poslat jako obrázek v jpg, jpeg nebo gif formát (prosíme neposílat jako PDF-nelze upravovat). Pro přehlednost prosíme do textu e-mailu uvést alespoň datum, název provozovny, číslo dortu.

  • Naskenovat a poslat jako přílohu na e-mail info@spidy.cz - u klasické fotografie, pomocí skeneru převést do digitální podoby a odeslat e-mailem (postup jako u předešlé situace).

  • Předat osobně řidiči při závozu - po předchozí telefonické domluvně. Tento způsob předání lze použít u klasické fotografie, popř. fotek na disku CD, DVD. Tyto předměty Vám budou vráceny spolu s hotovým dortem. Nákladnější zařízení jako např. flesh disk či paměťové karty z technických důvodů nepřijímáme.

 

Jelikož jde o nabídku služby, jejíž organizaci možná bude nutné zjednodušit či přizpůsobit Vám - obchodním partnerům, prosíme o dodržení určených lhůt pro objednávky (nejpozději týden předem). Zároveň prosíme o uvádění zpětného kontaktu na Vás pro vyřešení případných nesrovnalostí či doladění bezchybné objednávky.

Při komunikaci e-mailem Vám vždy zpětně zašleme potvrzení o tom, že jsme Váši zprávu přijali. U složitějších objednávek můžeme zaslat i ukázku návrhu toho, jak bude dort vypadat. V případě, že by se změnily podmínky způsobu objednávek a předávání předloh pro tisk fotografií, budeme Vás o změnách včas informovat dopisem či telefonicky a na webových stránkách.

V případě jakéhokoliv dotazu či připomínky nás prosím neváhejte kontaktovat info@spidy.cz.