Na základě zvýšené poptávky po tomto sortimentu nyní do naší nabídky zařazujeme službu vytištění samostatných jedlých fotografií.

Tuto službu si můžete objednat v naší provozovně: Cukrárně DUHA (nám. Svobody 528, Areál MOND, Třinec). Zde můžete předat Vaši předlohu (klasickou tištěnou fotografii, CD, DVD s fotkou). Upozorňujeme, že přímo v provozovně je nutné naši službu objednat a sepsat zde s personálem závaznou objednávku. V cukrárně rovněž za službu zaplatíte a Vaši hotovou fotografii (vytištěnou na jedlém papíře) vyzvednete.

Pokud máte Vaši fotografii v digitální podobě, můžete ji zaslat jako přílohu e-mailu na adresu: info@spidy.cz.. V textu e-mailu prosím uveďte datum, na kdy by měla být fotografie připravena k vyzvednutí v cukrárně a také nám sdělte jakékoliv Vaše přání na případnou úpravu fotky (rámečky, texty, grafiku). Pro usnadnění komunikace prosíme rovněž uvést zpětný kontakt na Vás, nejlépe pak telefonní číslo či e-mailovou adresu. Službu je však i tak následně  v cukrárně závazně objednat.

Fotografie tiskneme na jedlý oplatkový papír formátu A4 (21,0 × 29,7cm – velký sešit). Cena této služby je 240,- Kč. Standartní lhůta pro objednání je 7 dní předem. Po individuální domluvě je však možné tuto dobu zkrátit i na 3 dny.   


Pozn. K aplikaci fotky na Váš dort je zapotřebí použít speciální „deco gel“ který bohužel nenabízíme. Na základě Vašeho požadavku Vám však můžeme předat kontaky a informace, kde lze tento gel sehnat.                                                                                                                                                                                                             

V případě jakéhokoliv dotazu k jedlým fotografiím nás neváhejte kdykoliv kontaktovat pomocí emailu na adrese info@spidy.cz