JAK SI OBJEDNAT DORT S JEDLOU FOTOGRAFIÍ?

Objednávka dortu s Vaší fotografií se skládá ze 3 kroků:

1) Nezávazná objednávka  dortu

(minimálně týden předem)

Nejprve potřebujeme znát Vaši představu  o dortu – tedy Vaše požadavky na tvar,  velikost,  příchuť a zdobení dortu, stejně jako Vaše přání na umístění a případnou úpravu fotografie. Důležitý je pro nás rovněž termín, na který má být dort zhotoven.  Tyto informace nám můžete sdělit dvěma způsoby:

Vyplnit formulář

Vypňte prosím tento  nezávazný formulář  pro objednávku dortu s fotografií. Poskytnuté kontaktní údaje budou sloužit pro případnou zpětnou komunikaci v případě nejasnsností a  napomůžou k vytvoření objednávky, která bude co nejpřesněji odpovídat Vašim přáním a představám. Otevřít FORMULÁŘ:OBJEDNÁVKA DORTU S FOTOGRAFIÍ

 

Osobní návštěva provozovny

Navštivte nás  přímo v naší provozovně - cukrárně Duha (náměstí Svobody 528, Třinec-Lyžbice). Zde s Vámi personál prodejny sepíše nezávaznou objednávku a zodpoví případné dotazy.

 

 

2) Předání předlohy - Vašeho obrázku

(minimálně týden předem)

Pro zhotovení požadovaného dortu od Vás potřebujeme předlohu – tedy vaši fotografii či obrázek, který chcete vytisknout na dort. Předlohou  může být  také jakýkoliv černobílý či barevný obrázek do formátu A4 (velikost velkého sešitu). Vaši předlohu můžete:

Zaslat pomocí e-mailu

Pro zaslání předlohy z praktických důvodů upřednostňujeme elektronickou komunikaci. Předlohu můžete zaslat jako přílohu e-mailu na adresu  info@spidy.cz a to v jpg, jpeg nebo gif formátu (prosíme neposílat jako PDF-nelze dodatečně upravovat).

 

Osobní předání 

Vaši předlohu můžete také doručit osobně do naší provozovny: Cukrárny DUHA, především jedná –li se o předměty jako např. klasickou fotografii či fotky na disku CD, DVD. Tyto předměty Vám budou vráceny spolu s hotovým dortem. Nákladnější zařízení jako např. flesh disk či paměťové karty z technických důvodů nepřijímáme.

 

c) Potvrzení objednávky – zaplacení zálohy

(minimálně 3 pracovní dny předem)

Objednávka je závazná až po složení peněžní zálohy, jejíž výše  se odvíjí od velikosti objednávky. Na základě zaplacení této zálohy Vám bude vydán doklad. Teprve poté  přichází na řadu výroba dortu a tisk fotografie.